Не секрет, що кожен власник автомобіля зі стажем, хоча б раз за час життя свого чотириколісного друга робив заміну його комплектуючих. Змінити деталі можна і самостійно, але все-таки краще, для гарантії якості роботи, скористатися послугами професіоналів – наприклад, майстерні нашої станції технічного обслуговування.

При цьому, не варто забувати про те, що ми не тільки міняємо деталі німецьких мікроавтобусів, що вийшли з ладу, ми також займається їх продажем. Ви зможете на місці швидко і без зволікань купити і встановити будь-яку нову запасну частину для будь-якого мікроавтобуса Фольксваген.

Volkswagen T5, Volkswagen T6, Caddy

Практично на будь-якому складі компаній, що займаються продажем і купівлею запчастин для автомобілів, можна знайти деталі, що потрапили туди після розбирання старих автомашин. Так, більшість таких деталей надходять з битих мікроавтобусів, які потрапили в аварію, але зазвичай це не впливає на їх якість. Авторозборка – це вигідний бізнес, що дозволяє повернути власнику машини частину грошових коштів, які він витратив на її купівлю і яку він вже не може використовувати по ряду причин: наприклад, через аварію або невигідних умов митного збору.

СТО ПРАЙД АВТО є торговим партнером офіційного представника Shell в Україні, компанії “Галпап”. Ми пропонуємо нашим клієнтам весь спектр моторних олив і мастильних матеріалів компанії Shell

Ми пропонуємо широкий асортимент авто аксесуарів:
  • авточохли
  • холодильники
  • бокси
  • релінги
  • багажники
  • навігація
І безліч інших аксесуарів для додаткових функцій і підвищення зручності. Для інтер’єру і екстер’єру.

Для отримання консультації та послуги,
будь ласка, телефонуйте нам:

(067) 471-44-27

(050) 730-51-29

(063) 170-09-55