Обклейка вінілом: захистіть і прикрасьте свій автомобіль

Для зменьшення ваги автомобіля, а також для додання його зовнішньому вигляду індивідуальності і лиску, багато автолюбителів віддають перевагу здійснювати заміну частини зовнішніх деталей на карбонові вставки. Це досить-таки затратна процедура, через дорожнечу самих компонентів і складності робіт, тому дозволити її собі можуть не всі. Але не варто засмучуватися: завжди можна знайти прийнятне рішення питання. Для поліпшення зовнішнього вигляду авто, а також для підвищення параметрів його захисту від зовнішніх пошкоджень, можна використати вінілову плівку – унікальний вугле-пластиковий матеріал, що володіє чудовими технічними характеристиками.

Що вдає із себе вініл і коли його застосовують?

Вініл, який використовується для нанесення на зовнішні деталі автомобіля – це вид легкого і міцного вугле-пластика. Він в нагоді, якщо Ви хочете:

  • Змінити зовнішній вигляд автомобіля. На карбонову плівку можна нанести унікальні малюнки, вона буває найрізноманітніших розмальовок.
  • Замаскувати невеликі зовнішні пошкодження. Вініл відмінно маскує відколи, подряпини і вм’ятини;
  • Захистити своє авто від зовнішніх пошкоджень. Вугле-пластик – це не тільки гарний, але і міцний матеріал. Він краще протистоїть механічним пошкодженням і більш інертний до впливу шкідливих елементів навколишнього середовища.

Якщо Вас зацікавила можливість використання вінілової обклеювання автомобіля, то ви завжди можете скористатися послугами нашого СТО. Ми вам допоможемо:

  • Усунути пошкодження фарбувального шару;
  • Видалити вм’ятини, замаскувати подряпини і відколи;
  • Здійснити повну і часткову фарбування авто;
  • Очистити зовнішню поверхню кузова і зробити його ремонт.

Телефонуйте:

Замовити зворотній дзвінок