Ремонт і заміна агрегатів: швидко, якісно, за доступною ціною

Сучасний автомобіль – це не тільки зовнішня краса і елегантність, це також складне поєднання внутрішніх агрегатів і високотехнологічних вузлів, без яких можливість комфортного і приємного пересування просто відсутня. Тому бездоганна робота агрегатів – це першочергова мета будь-якого власника машини. На жаль, не всі з нас володіють автотехнічними навичками і, тому, нормально стежити за роботою кожного вузла авто виходить не у всіх. Тим, у кого виникли труднощі при проведенні діагностики, ремонту або заміні агрегатів, пропонуємо скористатися послугами нашої станції технічного обслуговування автомобілів.

Наші професійні співробітники допоможуть вам при вирішенні багатьох складнощів, що виникли під час експлуатації Вашого авто.

Ми якісно і недорого зробимо:

  • Ремонт двигуна і заміну його деталей: сальників, кілець, маслоз’ємних ковпачків, компенсаторів, зубчастих ременів і валів розподілу. При необхідності здійснюємо промивку інжекторів;
  • Перевірку, заміну або ремонт вузлів зчеплення;
    Діагностику та заміну механічних і автоматичних коробок передач;
  • Перевірку підвіски і її ремонт. Замінимо сайлентблоки, шарніри, пружини і маточини будь-яких типів;

Також ми:

  • Відрегулюємо рульове управління;
    Проведемо комп’ютерну діагностику за допомогою спеціальних тестерів і стендів;
  • Здійснемо заміну або установку електронних деталей і вузлів. Поміняти акумулятор, перевірити стартер і генератор, встановити нові прилади освітлення або сигналізацію з блокаторами ми зможемо в будь-який зручний для Вас час.

Для отримання консультації та послуги,
будь ласка, телефонуйте нам:

(067) 471-44-27

(050) 730-51-29

(063) 170-09-55