Кожному водієві і пасажирові важливий комфорт під час поїздки, тому можливість регулювання внутрішньої температури і мікроклімату в автомобілі під час літньої спеки або зимової холоднечі буде завжди доречна. Для цієї мети краще всього підійде кондиціонер: в нашій СТО можна замовити його встановлення для будь-якої марки автомобіля.

Стандартна ситуація в холодну зиму: двигун відмовляється заводитися, скло сильно скрижаніло і не очищується, а в самому салоні біса холодно. Багато з Вас з нею стикалися, чи не так? Тим, кому вона набридла і тим, хто дійсно турбується про свій автомобіль, варто задуматися про встановлення дієвого автономного обігрівача – Webasto.

Після придбання машини багатьом з нас хочеться її поліпшити і прикрасити. Зробити свого залізного скакуна індивідуальним і оригінальним можна різними способами: наприклад, можна використовувати тюнінг оптики.

Наша станція техобслуговування допоможе Вам у вирішенні цього питання: ми зможемо Вас проконсультувати про типах оптики, їх достоїнства і недоліки і підберемо найбільш підходящий варіант фар для Вашого автомобіля.

Для отримання консультації та послуги,
будь ласка, телефонуйте нам:

(067) 471-44-27

(050) 730-51-29

(063) 170-09-55