Використання сучасної комп’ютерної техніки з кожним днем стає все більш важливим компонентом в сфері обслуговування і ремонту автомобілів. Нове покоління машин оснащуються специфічними роз’ємами для проведення діагностики, без яких дізнатися причини поломки ставати практично неможливо. На нашій станції технічного обслуговування автомобілів Ви знайдете все необхідне обладнання і кваліфікованих фахівців, для проведення грамотної діагностики авто за допомогою комп’ютерного обладнання VW Group.

Діагностика авто за допомогою комп'ютера: що можна зробити з її допомогою?

Для перевірки автомобіля, при проведенні комп’ютерної діагностики, використовується кілька видів тестерів. У кожному з них знаходиться певна програма для зчитування кодів несправностей, закладених в електронну систему автомобіля виробником. Тобто при використанні цього пристрою можна відразу ж, в режимі реального часу, перевірити працездатність більшості вузлів авто і швидко виявити несправність. При цьому можна перевірити як функціональність двигуна, так і ходової частини автомобіля.

Діагностика двигуна із застосуванням комп'ютерних сканерів

Перевірка двигуна звичним візуальним способом або із застосуванням звичайних вимірювальних приладів не дає 100% гарантії швидкого виявлення поломки. Застосування сканерів для комп’ютерної перевірки дозволить практично миттєво з’ясувати причину поломки і продовжити життя «серця» вашого чотириколісного друга.

Діагностика ходової на комп'ютерному стенді

Також на нашій СТО ми можемо провести повну перевірку ходової на спеціальному комп’ютерному стенді, який підходить для діагностики практично будь-яких типів автомобілів.

Для отримання консультації та послуги,
будь ласка, телефонуйте нам:

(067) 471-44-27

(050) 730-51-29

(063) 170-09-55