Справний автомобіль зменшує рівень небезпеки на дорозі та підсилює комфорт власника транспорту. Сьогодні компанія ПРАЙД АВТО інтенсивно та якісно працює саме на забезпечення цих умов, адже є одним із найбільш професійних та відповідальних провідників із технічного обслуговування комерційного автотранспорту «VW Group» у західному регіоні України.

Завдяки досвідченому колективу та потужній матеріало-технічній базі ПРАЙД АВТО дотримується кращих стандартів якості роботи, поєднуючи її з оперативністю та доступністю своїх послуг і автопродукції на ринку.

До списку найважливіших послуг компанії входить ремонт, переобладнання,
технічне обслуговування та продаж товарів для:

  • Volkswagen T5: Multivan, Caravelle, Transporter.
  • Volkswagen T6: Multivan, Caravelle, Transporter.
  • Volkswagen Caddy

Безумовною перевагою компанії є власний АВТОМАГАЗИН. Саме тут ви зможете придбати або ж замовити оригінальні запчастини для Volkswagen T5, Multivan, Caravelle відомих світових брендів як нові, так і б\у. Без зайвих проблем наші спеціалісти проведуть ретельну підготовку траспорту до його перепродажу.

Використання сучасної комп’ютерної техніки з кожним днем стає все більш важливим компонентом в сфері обслуговування і ремонту автомобілів. Нове покоління машин оснащуються специфічними роз’ємами для проведення діагностики, без яких дізнатися причини поломки ставати практично неможливо. На нашій станції технічного обслуговування автомобілів Ви знайдете все необхідне обладнання і кваліфікованих фахівців, для проведення грамотної діагностики авто за допомогою комп’ютерного обладнання.

Ходова частина автомобіля завжди відчуває навантаження: навіть в той момент, коли ваше авто знаходиться в стані спокою, тому вона і виходить з ладу дуже часто. Вібрація, наявність нестандартних сторонніх стукотів під час пересування – це перші симптоми виходу з ладу ходової. Почувши ці звуки або відчувши вібрацію варто відразу ж перевірити свій автомобіль, адже відмова ходової може спричинити за собою поломки інших деталей авто.

Сучасний автомобіль – це не тільки зовнішня краса і елегантність, це також складне поєднання внутрішніх агрегатів і високотехнологічних вузлів, без яких можливість комфортного і приємного пересування просто відсутня. Тому бездоганна робота агрегатів – це першочергова мета будь-якого власника машини. На жаль, не всі з нас володіють автотехнічними навичками і, тому, нормально стежити за роботою кожного вузла авто виходить не у всіх. Тим, у кого виникли труднощі при проведенні діагностики, ремонту або заміні агрегатів, пропонуємо скористатися послугами нашої станції технічного обслуговування автомобілів.

Серце будь-якого автомобіля – мотор, вимагає до себе дбайливого ставлення та ретельного догляду за собою. Навіть незначні поломки двигуна і найменші дефекти його деталей можуть призвести до катастрофічних наслідків. Щоб уникнути їх, слід регулярно проводити профілактичну перевірку і, при необхідності, робити ремонт або заміну вузлів мотора. Для проведення цих робіт, якщо Вам їх не посилити, Ви завжди можете залучити наших фахівців. Ми гарантуємо проведення якісної і швидкої діагностики та ремонту двигуна. 

Електрообладнання можна по праву вважати однією з найзначніших внутрішніх систем автомобіля: без її належного функціонування машина навряд чи зможе нормально пересуватися, а в деяких випадках її навіть не можна буде завести. При відмові частини підсистем заборонений запуск двигуна, серйозні поломки призводять до короткого замикання і займання. Щоб уникнути цих серйозних наслідків варто робити регулярну діагностику електрообладнання та, при необхідності, його заміну.

Наша станція техобслуговування допоможе вам швидко впоратися з перевіркою та підкачкою шин будь-якого типу автомобілів. Для цього ми використовуємо найсучасніше обладнання: генератори азоту і манометри високої точності. Також на нашій СТО встановлені спеціальні підйомники для автомобілів, завдяки яким ми здатні зробити детальну перевірку колісної системи і підказати нашому клієнту інформацію щодо її подальшого використання.

Будь-який власник авто, будь то чоловік або жінка, завжди прагне щоб його чотириколісний супутник завжди залишався чистим і охайним, адже це дарує відчуття спокою і комфорту. Після сильного дощу, на вулицях наших міст залишається дуже багато бруду, тому встежити за тим, щоб авто залишалося чистим, досить-таки проблематично. Та й відмити його відразу ж після повернення не завжди вдається: в результаті автомобіль доводиться самостійно віддраювати від засохлого бруду на протязі декількох годин за допомогою ненависної швабри і щітки.