Хто ми

СТО ПРАЙД АВТО – високоякісний фахівець у сфері ремонту Volkswagen T4 Volkswagen T5, Volkswagen T6, Caddy. А також Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter.

Ми обслуговуємо комерційний транспорт на надійність якого водій розраховує 24/7. Запчастини для наших постійних клієнтів завжди є в наявності. Робимо своєчасне ТО, щоб уникнути неприємностей в далекій дорозі. Наше СТО ніколи не випустить автомобіль клієнта з несправністю.

Історія компанії бере свій початок із 1 серпня 2008 року. За 9 років успішного функціонування «ПРАЙД АВТО» встигла не лише забезпечити якістю пересування сотні авто, але й заклала міцний колективний фундамент та зуміла створити індивідуальну систему якісного обслуговування власників авто.

Саме тому надійне, оперативне та доступне технічне обслуговування авто, спрямоване на тривалий комфорт його власника основна ІДЕЯ нашої роботи. А відтак, ми працюємо для того, аби у партнерів, клієнтів і навіть головних конкурентів залишалися лише найкращі враження після співпраці із нами.

 

Що ми робимо

Основна спеціалізація СТО ПРАЙД АВТО – ремонт, технічне обслуговування, переобладнання, реалізація автотоварів та задоволення інших важливих інформаційних запитів клієнта для комерційного автотранспорту VW Group.

Наша компанія – чи не єдина у західному регіоні, яка досконало володіє технікою установки оригінальних та б/у запчастин, комплектації кондиціонерів, переобладнання салонів, тощо. Зокрема, ми спеціалізуємося на роботі із комплектуючими знаменитої німецької компанії «Webasto Gruppe», яка входить у сотню найбільших постачальників автомобільної продукції у всьому світі.

Наш колектив
Наше СТО