Встановлення Webasto: надійної опалювальної системи для автомобілів Фольксваген

Ми встановлюємо Webasto на:

  • Volkswagen T5
  • Volkswagen T6
  • Caddy

Стандартна ситуація в холодну зиму: двигун відмовляється заводитися, скло сильно скрижаніло і не очищується, а в самому салоні біса холодно. Багато з Вас з нею стикалися, чи не так? Тим, кому вона набридла і тим, хто дійсно турбується про свій автомобіль, варто задуматися про встановлення дієвого автономного обігрівача – Webasto.

Встановлення Webasto: чому саме ця система опалення?

По-перше, це відмінна репутація виробника. Випущені їм опалювальні системи здатні пропрацювати кілька десятків років без заміни, завдяки якості збірки і використовуваних для виробництва матеріалів.
По-друге, це широкий вибір продукції, що випускається. Ви зможете вибрати систему рідинного або повітряного типу. Перша допоможе полегшити запуск двигуна, друга, зможе швидко прогріти салон до прийнятної температури.

Крім вже описаних позитивних якостей опалювачів Webasto, у них є ще кілька додаткових переваг:

  • Нагрівачі Webasto дозволять заощадити паливо автомобіля. Нормально прогрітий двигун споживає практично на чверть менше палива;
  • Для включення автономної системи не треба знаходиться поруч з машиною. Передбачено запуск за допомогою таймера, пульта дистанційного упралвенія або за допомогою програмного додатка для смартфонів Тhermo Call;
  • Швидке прогрівання салону і двигуна. Після свого включення система автономного опалення зможе прогріти салон і двигун усього за кілька хвилин.

Телефонуйте:

Замовити зворотній дзвінок